HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Team statistics - Kastrioti
General
Matches played: 33
Win: 11
Draw: 9
Lost: 13
Highest home win:
Kastrioti - Laci

3-1
Highest home lost:
Kastrioti - Skenderbeu

0-2
Highest away win:
Elbasani - Kastrioti

1-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Kastrioti

5-1
Goals
Goals for: 40
Goals for per match: 1.21
Goals against: 47
Goals against per match: 1.42
No goals against: 7
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 44
Goals per match: 2.75
Goals for28
Goals for per match: 1.75
Goals against16
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 43
Goals per match: 2.53
Goals for12
Goals for per match: 0.71
Goals against31
Goals against per match: 1.82
Goals per matchday