HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Team statistics - Elbasani
General
Matches played: 33
Win: 4
Draw: 3
Lost: 26
Highest home win:
Elbasani - Teuta

2-0
Highest home lost:
Elbasani - Vllaznia

0-4
Highest away win:
Bylis - Elbasani

1-2
Highest away lost:
Flamurtari - Elbasani

8-0
Goals
Goals for: 30
Goals for per match: 0.91
Goals against: 79
Goals against per match: 2.39
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 48
Goals per match: 3
Goals for18
Goals for per match: 1.13
Goals against30
Goals against per match: 1.88
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 61
Goals per match: 3.59
Goals for12
Goals for per match: 0.71
Goals against49
Goals against per match: 2.88
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit