HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Team statistics - Shkumbini
General
Matches played: 26
Win: 8
Draw: 7
Lost: 10
Forfeits: 1
Highest home win:
Shkumbini - Tomori

6-2
Highest home lost:
Shkumbini - Skenderbeu

2-4
Highest away win:
Kastrioti - Shkumbini

0-1
Highest away lost:
Flamurtari - Shkumbini

5-0
Goals
Goals for: 38
Goals for per match: 1.46
Goals against: 42
Goals against per match: 1.62
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 41
Goals per match: 3.15
Goals for25
Goals for per match: 1.92
Goals against16
Goals against per match: 1.23
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 39
Goals per match: 3
Goals for13
Goals for per match: 1
Goals against26
Goals against per match: 2
Goals per matchday