HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Team statistics - Kastrioti
General
Matches played: 26
Win: 11
Draw: 5
Lost: 10
Highest home win:
Kastrioti - Pogradeci

4-0
Highest home lost:
Kastrioti - Tirana

2-3
Highest away win:
Vllaznia - Kastrioti

2-4
Highest away lost:
Flamurtari - Kastrioti

3-1
Goals
Goals for: 37
Goals for per match: 1.42
Goals against: 30
Goals against per match: 1.15
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 3.08
Goals for24
Goals for per match: 1.85
Goals against16
Goals against per match: 1.23
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 2.08
Goals for13
Goals for per match: 1
Goals against14
Goals against per match: 1.08
Goals per matchday