HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 03 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 08 Prill 2020 18:00 h
 
Beselidhja vs Tirana
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 08 Prill 2020
Match Time :18:00 h
Match number :1
 

Head-to-head

Beselidhja Stats Tirana
5 Current rank 3
4 Matches 4
3/0/1 W/D/L (Total) 3/1/0
2/0/0 W/D/L (Home)2/0/0
1/0/1 W/D/L (Away)1/1/0
0Points0
8 : 3 Goals11 : 1
5 Difference10
Beselidhja - Partizani 3:0 Highest won homeTirana - Shenkolli 4:0
---- Highest loss home----
Partizani - Beselidhja 1:3 Highest won awayKastrioti - Tirana 1:3
Korabi - Beselidhja 2:1 Highest loss away----


History of matches
Kupa e Shqiperise 2016-17
8E enjte, 06. Prill 201714:00Beselidhja-Tirana1-1
9E mërkurë, 19. Prill 201718:00Tirana-Beselidhja2-0