Kategoria 1 / Dervish Haxhiosmanovic jep doreheqjen
nga AlbaniaSoccer   E diel, 20 Mars 2011 14:25   Shtyp
Terbuni1Trajneri i Terbunit, Malazezi Dervish Haxhiosmanovic ka dhene sot doreheqjen si trajner i ekipit. terbuni barazoi 0-0 me Aden ne takimin e luajtur dje. Haxhiosmanovic ka qene i njohur ne futbollin shqiptar si ish trajner i skuadres se Vllaznise se Shkodres si dhe i disa ekipeve te tjera ne Shqiperi

Besi Donati
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide