HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria 1 / Dervish Haxhiosmanovic jep doreheqjen
nga AlbaniaSoccer   E diel, 20 Mars 2011 14:25   pdfShtypEmail
Terbuni1Trajneri i Terbunit, Malazezi Dervish Haxhiosmanovic ka dhene sot doreheqjen si trajner i ekipit. terbuni barazoi 0-0 me Aden ne takimin e luajtur dje. Haxhiosmanovic ka qene i njohur ne futbollin shqiptar si ish trajner i skuadres se Vllaznise se Shkodres si dhe i disa ekipeve te tjera ne Shqiperi

Besi Donati

busy
komente