HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
 List of teams in project

 Name of TeamName of assigned Club Address of Club
Show project related information of the Team [BESA]BESAKF BESAShow project related information of the Club [KF BESA]KF BESA,
Klubi Futbollistik Besa,
Kosove,
Peje,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [DRENICA]DRENICAKF DRENICAShow project related information of the Club [KF DRENICA]KF DRENICA,
Klubi Futbollistik DrenicaStadiumi Bajram Aliu,Rruga Ilaz Kodra,
Kosova,
41000 Sk,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [DRITA]DRITAKF DRITAShow project related information of the Club [KF DRITA]KF DRITA,
,
,
Gjilan,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [FERIZAJ]FERIZAJKF FERIZAJShow project related information of the Club [KF FERIZAJ]KF FERIZAJ,
Klubi Futbollistik Ferizaj,
Kosova,
Ferizaj,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [FERONIKELI]FERONIKELIKF FERONIKELIShow project related information of the Club [KF FERONIKELI] 
Show project related information of the Team [GJILAN]GJILANKF GJILANIShow project related information of the Club [KF GJILANI]KF GJILANI,
Klubi Futbollistik Gjilan,
Kosove,
Gjilan,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [HAJVALIA]HAJVALIAKF HAJVALIAShow project related information of the Club [KF HAJVALIA] 
Show project related information of the Team [KF LLAPI]KF LLAPIKF LLAPIShow project related information of the Club [KF LLAPI]KF LLAPI,
Podujeve, Kosove,
,
,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [LIRIA]LIRIAKF LIRIAShow project related information of the Club [KF LIRIA]KF LIRIA,
Klubi Futbollistik LIRIA,
Kosove,
20000 Prizren,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [PRISHTINA]PRISHTINAKF PRISHTINAShow project related information of the Club [KF PRISHTINA]KF PRISHTINA,
Klubi Futbollistik PrishtinaStadiumi i Qytetit,
Kosove,
Prishtine,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [TREPCA]TREPCAKF TREPCAShow project related information of the Club [KF TREPCA]KF TREPCA,
Klubi Futbollistik Trepca,
Kosove,
Mitrovice,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves 
Show project related information of the Team [TREPCA 89]TREPCA 89KF TREPCA '89Show project related information of the Club [KF TREPCA '89]KF TREPCA '89,
,
,
Mitrovice,
Republika e Kosoves Republika e Kosoves