HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Rezultatet - Java 6 (20.10.2018)

E shtunë, 20.10.2018 - 6. Java
Grupi A16:00 hDinamoVora -  
Grupi A16:00 hBeslidhjaShenkolli -  
Grupi A16:00 hVllazniaErzeni -  
Grupi A16:00 hBurreliIliria -  
Grupi A16:00 hVelecikuKorabi -  
Grupi B16:00 hPogradeciApolonia -  
Grupi B16:00 hTomoriTurbina -  
Grupi B16:00 hOrikuEgnatia -  
Grupi B16:00 hLushnjaBylis -  
Grupi B16:00 hBesaElbasani -