HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201818:00 hEgnatia - Bylis1-0thumbs_down.png
215.09.201818:00 hBylis - Turbina2-0thumbs_up.png
322.09.201818:00 hApolonia - Bylis0-0draw.png
429.09.201818:00 hBesa - Bylis2-0thumbs_down.png
506.10.201816:00 hBylis - Elbasani3-0thumbs_up.png
620.10.201816:00 hLushnja - Bylis0-1thumbs_up.png
728.10.201816:00 hBylis - Pogradeci1-0thumbs_up.png
803.11.201816:00 hTomori - Bylis1-2thumbs_up.png
910.11.201816:00 hBylis - Oriku2-2draw.png
1024.11.201816:00 hBylis - Egnatia2-0thumbs_up.png
1101.12.201816:00 hTurbina - Bylis0-2thumbs_up.png
1208.12.201816:00 hBylis - Apolonia1-0thumbs_up.png
1316.12.201816:00 hBylis - Besa0-0draw.png
1422.12.201815:30 hElbasani - Bylis0-1thumbs_up.png
1502.02.201916:00 hBylis - Lushnja3-0thumbs_up.png
1610.02.201916:00 hPogradeci - Bylis0-3thumbs_up.png
1717.02.201916:00 hBylis - Tomori3-0thumbs_up.png
1823.02.201916:00 hOriku - Bylis0-1thumbs_up.png