HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Rezultatet - Java 12 (08.12.2018)

E shtunë, 08.12.2018 - 12. Java
Grupi A16:00 hVelecikuBeselidhja0 - 1 
Grupi A16:00 hBurreliErzeni1 - 0 
Grupi A16:00 hKorabiShenkolli1 - 0 
Grupi A16:00 hIliriaVora3 - 1 
Grupi B16:00 hBesaTomori2 - 1 
Grupi B16:00 hPogradeciOriku2 - 1 
Grupi B16:00 hLushnjaEgnatia2 - 1 
Grupi B16:00 hElbasaniTurbina2 - 0 
Grupi B16:00 hBylisApolonia1 - 0 
E diel, 09.12.2018 - 12. Java
Grupi A15:30 hDinamoVllaznia0 - 1