HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Match Schedule for Shqiperi Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 05.09.2016 22:45 h Shqiperi - Maqedoni2-1 thumbs_up.png
2 06.10.2016 22:45 h Lihtenshtein - Shqiperi0-2 thumbs_up.png
3 09.10.2016 22:45 h Shqiperi - Spanje0-2 thumbs_down.png
4 12.11.2016 22:45 h Shqiperi - Izrael0-3 thumbs_down.png
5 24.03.2017 22:45 h Itali - Shqiperi2-0 thumbs_down.png
6 11.06.2017 22:45 h Izrael - Shqiperi0-3 thumbs_up.png
7 02.09.2017 20:00 h Shqiperi - Lihtenshtein2-0 thumbs_up.png
8 05.09.2017 22:45 h Maqedoni - Shqiperi1-1 draw.png
9 06.10.2017 22:45 h Spanje - Shqiperi3-0 thumbs_down.png
10 09.10.2017 22:45 h Shqiperi - Itali0-1 thumbs_down.png