HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team Info - TREPCA
TREPCA
Address:KF TREPCA, Klubi Futbollistik Trepca, Kosove,  Mitrovice, Republika e Kosoves 
Club Name:KF TREPCA
Team Name:TREPCA
Short Name:TRE

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Raiffeisen Liga - Kosove 11 22 13 2/7/13 19:39 0
2014-15 Raiffeisen Liga - Kosove 12 29 16 3/7/19 15:48 0
2013-14 Raiffeisen Liga - Kosove 8 28 33 8/9/11 19:24 21
2012-13 Raiffeisen Liga - Kosove 6 33 45 12/9/12 35:34 20
2011-12 Raiffeisen Liga - Kosove 9 33 43 12/7/14 38:44 20
2011 Superkupa e Kosoves 1 1 1 0/1/0 0:0 15
2010-11 Raiffeisen Liga - Kosove 5 22 32 8/8/6 31:28 21
2009-10 Raiffeisen Liga - Kosove 1 25 44 12/8/5 35:21 23