HOT NEWS
E shtunë, 13 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Ne fokus/ Shkendija barazon me Vardarin, maqedonasit racizem ndaj shqiptareve
nga AlbaniaSoccer    E diel, 08 Dhjetor 2013 21:30    pdfShtypEmail
shkendija e tetovesNe kryefjalen e javes ne Maqedoni, tifozet maqedonas kane share dhe ofenduar ne korr shqiptaret. Ndeshja mes Vardarit dhe Shkendijes eshte mbyllur ne barazim 0-0 ndersa ne stadiumin “Filipi i...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shpetim Duro nis stervitjen me Shkendijen
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 25 Nentor 2013 23:43    pdfShtypEmail
shpetim duro tek shkendijaTrajneri i ri i skuadres tetovare Shkendija, ka nisur punen e tij te re. Shpetim Duro eshte prezantuar me skuadren dhe me mediat vendore dhe pasi ka thene fjalen e tij te pare ka filluar stervitjen...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shpetim Duro trajneri ri i Shkendijes se Tetoves
nga AlbaniaSoccer    E diel, 24 Nentor 2013 19:24    pdfShtypEmail
shpetim duro-Shpetim Duro pritet te marre postin e trajnerit te skuadres shqiptare ne Maqedoni, Shkendija e Tetoves. Duro ka marre rrugen drejt destinacionit te ri dhe pritet qe te henen te behet prezantimi tek...
Lexo ma...
 
Maqedoni/ Shkendija shkarkon trajnerin Gjore Jovanovski
nga AlbaniaSoccer    E diel, 24 Nentor 2013 13:51    pdfShtypEmail
Pas humbjes se thelle 0-5 me Rabotnickin diten e Shtune ne takimin per Kampionat, si dhe eliminimit nga Kupa e Maqedonise ne cerekfinale, drejtuesit e Shkendise ka vendosur qe te bejne ndryshim ne...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit