HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team Info - TREPCA 89
TREPCA 89
Club Name:KF TREPCA '89
Team Name:TREPCA 89
Short Name:TRE

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Raiffeisen Liga - Kosove 1 22 54 17/3/2 47:16 0
2015-16 Raiffeisen Liga - Kosove 3 31 51 15/6/10 48:27 0
2014-15 Raiffeisen Liga - Kosove 6 29 45 11/12/6 44:27 0
2013-14 Raiffeisen Liga - Kosove 5 28 42 13/3/12 33:27 19
2012-13 Raiffeisen Liga - Kosove 2 33 58 16/10/7 43:25 20
2011-12 Raiffeisen Liga - Kosove 2 33 61 17/10/6 54:29 20
2010-11 Raiffeisen Liga - Kosove 7 22 32 9/5/8 30:29 34