HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - TREPCA 89 [TRE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Arben BEQIRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)11--------
0Bujar MANXHOLLI  Republika e Kosoves07. Mars 1989 (35)----------
0Enes MANXHOLLI  Republika e Kosoves14. Korrik 1986 (38)33----1---
0Besart SELIMI  Republika e Kosoves27. Shtator 1992 (31)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Blerim BERISHA  Republika e Kosoves14. Shtator 1984 (39)44----2-----
0Ynall DURAKU  Republika e Kosoves17. Korrik 1975 (49)211---------
0Fisnik MUHARREMI  Republika e Kosoves30. Nentor 1985 (38)------------
0Agron SHABANI  - (-)11----------
0Irfan SHEMSOVIC  Bosnia and Herzegovina19. Prill 1983 (41)------------
0Ilie STOEV  Bulgaria, Republic of09. Prill 1977 (47)33----2-----
0Edmond TURKU  Republika e Kosoves- (-)------------
0Din VOCA  Republika e Kosoves22. Janar 1991 (33)------------
0Bajram ZUQAKU  Republika e Kosoves26. Korrik 1988 (35)3-3-2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Numfor AMBE  Cameroon, Republic of19. Gusht 1982 (41)44--2-1-----
0Song ASUNGA  Cameroon, Republic of21. Dhjetor 1994 (29)------------
0Valon ALIU  Republika e Kosoves25. Gusht 1987 (36)------------
0Florim BEGU  Republika e Kosoves21. Nentor 1989 (34)------------
0Valmir FEJZA  Republika e Kosoves30. Mars 1992 (32)------------
0Mirdon HABIBAJ  Republika e Kosoves10. Nentor 1989 (34)------------
0Berat HYSENI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1986 (37)22--1-11----
0Shpetim IDRIZI  Republika e Kosoves12. Nentor 1981 (42)44--3-1-----
0Eroll MIFTARI  - (-)33----1-----
0Lindrit MISINI  Republika e Kosoves11. Tetor 1983 (40)44---12--1--
0Ibrahim PECI  Republika e Kosoves26. Mars 1989 (35)211-1-2-----
0Heton RAMA  Republika e Kosoves23. Shtator 1990 (33)22----------
0Elvir REBRONJA  Republika e Kosoves07. Qershor 1985 (39)------------
0Florim SOKOLI  Republika e Kosoves01. Janar 1988 (36)------------
0Fatmir TOLAJ  Republika e Kosoves11. Korrik 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 91141-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sadri ADEMI  Republika e Kosoves16. Prill 1988 (36)2-2---------
0Besart ALA  Republika e Kosoves16. Mars 1989 (35)------------
0Dino CAKOVIC  - (-)22--1-------
0Emir RAGIPOVIC  Serbia, Republic of23. Dhjetor 1985 (38)22----------
0Nehat SHALAKU  Republika e Kosoves10. Gusht 1988 (35)------------
0Armend ZABERGJA  Republika e Kosoves25. Nentor 1986 (37)321---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 101151-1--
 Stafi i TREPCA 89 [TREPCA 89]

 Funksioni
Afrim TOVERLANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nexhat ZHUBI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer