HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11

Player Information - Enes MANXHOLLI

Personal data

Picture of Enes MANXHOLLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Enes MANXHOLLI
Birthday (Age):14. Korrik 1986 (34)
Height:188 cm
Weight:82 kg
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 15FERIZAJvsTREPCA 89100--1---
Sunday August 22TREPCA 89vsTREPCA100------
Saturday October 02DRENICAvsTREPCA 89100------
Games total300--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 8911--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8955----1---
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA 8911----1---
Career Total77----2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Portier
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Portier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Portier
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCA 89Portier