HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 06 Mars 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Liga e Kampioneve - Hoxha hero, kualifikon Partizanin
nga Administrator    E mërkurë, 20 Korrik 2016 21:14    pdfShtypEmail
750HoxhaPartizani eshte kualifikuar per ne turin e trete eliminator te Liges te Kampioneve. Partizani ka arritur te barazoje me rezultatin 1-1 ne ndeshjen e dyte kunder ekipit kampion te Hungarise...
Lexo ma...
 
Europa Lige\ Kukesi i pafat humbet kunder Astrise te Vienes
nga Administrator    E enjte, 14 Korrik 2016 21:55    pdfShtypEmail
austria-wien-kukesiSapo ka perfunduar ndeshja Austria e Vjenes - Kukesi me rezultatin 1-0. Kukesi ka qene i pafat ne ndeshjen e vlefshme per turin e dyte te Europa Lige. Kukesi e ka filluar ndeshjen vrullshem duke...
Lexo ma...
 
Bekim Bala shenon per Rijekan
nga Albaniassocer    E mërkurë, 18 Shkurt 2015 18:50    pdfShtypEmail
bekim bala-rijekaBekim Bala ka shenuar sot ne kampionatin kroat me fanellen e Rijekes kunder Hajdukut te Spltit.Rijeka fitoi bindeshem kunder Hajdukut me rezultatin 3-0.Shkodrani shenoi golin e dyte ne minuten e...
Lexo ma...
 
Hamdi Salihi pergenjeshtron mediat shqipetare
nga Albaniassocer    E martë, 17 Shkurt 2015 14:36    pdfShtypEmail
hamdi salihiHamdi Salihi nuk ka thyer brinjet.Shkodrani biles habitet me lajmet e trompetuara ne gazetat sqipetare."Nuk e kuptoj si keto gazeta arrijne te deklarojne keto gjera pa folur me mua.Kishin arritur...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL