HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Itali/ Sadiku pranë Serisë A, Fiorentina dhe Lacio e ndjekin
nga AlbaniaSoccer    E martë, 16 Korrik 2013 17:34    pdfShtypEmail
armando SadikuAfrohet ora e transferimit të Armando Sadikut drejt Serisë A. Skuadra e Luganos, pjesë e së cilës është sulmuesi shqiptar, ka zyrtarizuar së fundmi blerjen Boran Dubajiç, një zbulim i...
Lexo ma...
 
Gjermani/ Xherdan Shaqiri : Dua të tregoj veten te Bayerni
nga AlbaniaSoccer    E martë, 16 Korrik 2013 11:02    pdfShtypEmail
XHerdan SHAQIRIMesfushori shqiptar nga Kosova Xherdan Shaqiri ka insistuar se nuk e ka ndërmend të largohet nga Bayern Munchen gjatë kësaj vere, shkruajnë mediat gjermane të hënën. Shaqiri 21-vjeçar, ka...
Lexo ma...
 
Angli/ Xherdan Shaqiri drejt Liverpulit?
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 22:53    pdfShtypEmail
XHerdan SHAQIRISinjale te rendesishme nga merkato per Xherdan Shaqirin. Sulmuesi i bavarezeve eshte shenjestruar nga Liverpooli si nje pauses i denje i Luis Suarez, me kete te fundit te destinuar larg “Anfield...
Lexo ma...
 
Legjionaret/ Ujkani synohet nga Lazio
nga AlbaniaSoccer    E diel, 14 Korrik 2013 22:42    pdfShtypEmail
sajmir ujkani novaraSamir Ujkani eshte ne vemendjen e Lazios. Portieri i Palermos, qe ende eshte ne pritje te njihet me te ardhmen e tij qe kerkohet edhe nga klube te tjera, por serish si portier i dyte, pra rezerve...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL