HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Legjionaret/ Pas Hysaj, edhe Ujkani prane Lazios
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 17:24    pdfShtypEmail
sajmir ujkani2Jo vetem Elseid Hysaj, por dhe Sajmir Ujkani pritet ti bashkohet Lazios ne sezonin e ardhshem. Skysport ne Itali ka raportuar lajmin se portiere shqiptar pritet te marre vendin e Bizarrit qe ka...
Lexo ma...
 
Gossip/ Lorik Cana pushime në Dhërmi me Monikën
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 13:18    pdfShtypEmail
lorik cana monicaDuket se kapiteni i Kombëtares e ka marrë shumë seriozisht lidhjen me arkitekten italiane. Kjo foto vjen për të gjitha vajzat që vazhdojnë të thurin ëndrra për një jetë të lumtur me...
Lexo ma...
 
Në fokus/ Besart Berisha, goli i vetëm “australian” ndaj Manchester United
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 12:35    pdfShtypEmail
besart-berishaU zhvillua ditën e shtunë me 20-korrik 2013 në Sidney të Australisë takimi miqësor midis përzgjedhjes së futbollistëve më të mirë të kampionatit kombëtar australian dhe Manchester...
Lexo ma...
 
Në fokus/ Mehmedi dy gola në ndeshjen debutuese me Freiburgun
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Korrik 2013 10:23    pdfShtypEmail
admir mehmedi Sulmuesi shqiptar i Freiburgut të Gjermanisë, Admir Mehmedi e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme “aventurën” në klubin gjerman. Futbollisti pak ditë më parë ishte huazuar...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL