HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Legjionaret/ Meha e Kapllani I shenojne njeri-tjetrit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 18 Tetor 2013 22:27    pdfShtypEmail
alban mehaDerbi I shqiptareve ne Bundesligen e dyte ka shkuar mjaft mire si per Alban Mehen dhe Edmond Kapllanin. Ne ndeshjen mes Paderbornit dhe FSV Frankfurt, e mbyllur me rezultatin 4-2 per vendasit, kane...
Lexo ma...
 
Ne Fokus/ Atëherë kur Hitzfeld ishte më shqiptar se ne
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 12 Tetor 2013 21:23    pdfShtypEmail
Omar HitzfieldAi mund të ketë shuar ëndrrën shqiptare për kualifikim në botëror dhe atë me djemt shqiptarë. Por, gjatë luftës së Kosovës në vitin 1999, ka qenë vet përzgjedhësi Ottmar Hitfzeld...
Lexo ma...
 
Albaniasoccer / Ndiqni rezultatet LIVE
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 24 Gusht 2013 14:52    pdfShtypEmail
rezultatet live livescore albania kosovaAlbaniasoccer ju ofron lexuesave te saj te ndjekin rezultatet e Raiffeisen Superliga Kosove, LIVE duke klikuar linkun e...
Lexo ma...
 
Legjionaret/ Hyka shenon ne fitoren e Luzernes
nga AlbaniaSoccer    E diel, 18 Gusht 2013 23:27    pdfShtypEmail
jahmir hyka luzernJahmir Hyka ka shenuar njerin nga 11 golat e shenuar nga skuadra e Luzernes ne Kupen e Zvicres. Mesfushori po ben paraqitje mjaft te mira me skuadren e tij dhe te djelen ka gjetur edhe golin qe I...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL