HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 13 Nentor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Statistikat nga Futbolli Shqiptar
Statistikat

Kombetarja

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 

Saturday, 17 November ora 20:45

 
#EkipiPkNdFBH
1Switzerland, Swiss ConfederatiZvicer2410730
2Iceland, Republic ofIslanda1710523
3Slovenia, Republic ofSlloveni1510505
4Norway, Kingdom ofNorvegji1210334
5Republika e ShqiperiseShqiperi1110325
6Cyprus, Republic ofQipro510127

Superliga

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 
Sunday, 11 November ora 14:00
Sunday, 11 November ora 14:00
Sunday, 11 November ora 17:00
Sunday, 11 November ora 17:00
Monday, 12 November ora 14:00
 

Kategoria e Pare

 Ndeshjet

Klasifikimi 

 Nuk ka asnje ndeshje live
 
#EkipiNdPike
1Vllaznia922
2Besa920
3Erzeni918
4Bylis917
5Dinamo917
6Pogradeci915
7Beselidhja915
8Oriku914
9Korabi914
10Egnatia914
11Tomori913
12Iliria912
13Veleciku912
14Lushnja911
15Shenkolli911
16Apolonia910
17Turbina96
18Burreli96
19Vora92
20Elbasani91
komente