HOT NEWS
E mërkurë, 17 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Redi Jupi: Turneu Europian U-17 perseri ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 00:06    pdfShtypEmail
redi jupiRedi Jupi, drejtori i ekipeve kombetare ne FSHF ka qene i derguari ne shortin per skuadrat e moshave qe eshte hedhur ne Nion te Zvicres. Shqiperia do te kete serish rastin te organizoje...
Lexo ma...
 
Elite Raund/ Kombetarja U-17 meson kundershtaret
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 00:02    pdfShtypEmail
Kombetarja U17Ne Nyon te Zvicres është hedhur edhe shorti kualifikues për Europianin U-17 që do të zhvillohet në Maltë në vitin 2014. Shqipëria pasi u kualifikua per nete kete nivel elitar, synon te bej...
Lexo ma...
 
U19/ Bullgari – Shqiperi 1-1
nga AlbaniaSoccer    E diel, 17 Nentor 2013 20:33    pdfShtypEmail
kombetarja u 19Shqiperia U-19, eshte eliminuar ne turneun eliminator, faza e pare qe eshte zhvilluar ne Bullgari. Skuadra e drejtuar nga Foto Strakosha, ka humbur ndeshjen e pare 1-0 ndaj Greqise dhe me pas ka...
Lexo ma...
 
U19/ Sllovaki – Shqiperi 1-1
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 14 Nentor 2013 20:42    pdfShtypEmail
toli-i-kombetares-U-19Shqiperia U-19, ka shenuar nje gol ne minute e 91’ ne porten e Sllovakise duke mbajtur gjalle shpresat e saj per nje kualifikim te mundshem ne eliminatoret e kampionatit Europian, grupi i 6 qe po...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit