HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Redi Jupi: Turneu Europian U-17 perseri ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 00:06   pdfShtypEmail

redi jupiRedi Jupi, drejtori i ekipeve kombetare ne FSHF ka qene i derguari ne shortin per skuadrat e moshave qe eshte hedhur ne Nion te Zvicres. Shqiperia do te kete serish rastin te organizoje eleminatoret ne Shqiperi, nje tjeter shanc qe i jepet vendit tone dhe skuadres se 17 vjecareve. “Kemi patur serish nje mundesi te mire dhe kjo fale fatit per shortin qe percaktoi vendin se ku do te luheshin ndeshjet eleminatore”, ka thene Jupi. Kundershtaret e Shqiperise ne kete eliminatore do te jene Austria,Norvegjia dhe San Marino. Ndeshjet do te zhvillohen ne vendin tone ne datat 8,10 dhe 13 tetor te vitit 2014.


busy
komente