HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team Info - Laci
Laci
Address:KF Laçi, Prane Bashkise se Qytetit, Lac – Albania, ,  Lac, Republika e Shqiperise 
Club Name:KF Laçi
Team Name:Laci
Short Name:LAC

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2020-21 Kategoria Superiore 1 0 0 0/0/0 0:0 2
2019-20 Kupa e Shqiperise 8 4 0 2/1/1 7:4 21
2019-20 Kategoria Superiore 3 36 64 19/7/10 60:33 33
2018-19 Kupa e Shqiperise 1 4 0 3/0/1 17:2 21
2018-19 Kategoria Superiore 4 5 7 1/4/0 5:4 33
2017-18 Kupa e Shqiperise 2 4 0 3/0/1 18:2 24
2017-18 Kategoria Superiore 4 36 56 16/8/12 44:38 35
2016-17 Kupa e Shqiperise 4 6 0 3/2/1 10:3 25
2016-17 Kategoria Superiore 8 36 40 10/10/16 22:34 36
2015-16 Kupa e Shqiperise 9 9 0 4/2/3 15:13 25
2015-16 Kategoria Superiore 7 36 36 8/12/16 29:46 29
2014-15 Kupa e Shqiperise 1 5 0 3/1/1 6:3 20
2014-15 Kategoria Superiore 5 36 69 20/9/7 45:18 29
2013-14 Kupa e Shqiperise 8 2 0 0/0/2 0:3 15
2013-14 Kategoria Superiore 3 33 54 16/6/11 41:28 26
2012-13 Kupa e Shqiperise 1 1 3 1/0/0 1:0 11
2012-13 Kategoria Superiore 7 26 38 11/5/10 32:31 35
2011-12 Kupa e Shqiperise 7 5 10 3/1/1 15:5 0
2011-12 Kategoria Superiore 8 26 34 11/7/8 26:28 32
2010-11 Kupa e Shqiperise 8 6 8 2/2/2 12:11 0
2010-11 Kupa UEFA - Kupa e Panaireve - E 6 2 1 0/1/1 2:8 24
2010-11 Kategoria Superiore 4 33 47 14/5/14 44:44 28
2009-10 Kategoria Superiore 4 33 51 14/9/10 35:28 25