HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
De Biasi publikon listen kunder Italise
nga Administrator    E hënë, 20 Mars 2017 16:35    pdfShtypEmail
de biasi 20 marsSot ne oren 10:30, ne ambientet e Federates Shqiptare te Futbollit, tranjeri i Shqiperise, Gianni de Biasi ka bere publike listen e lojtareve per 2 ndeshjet e ardheshme kunder Italise dhe...
Lexo ma...
 
Italia publikon 25 lojtaret kunder Shqiperise
nga Administrator    E shtunë, 18 Mars 2017 17:40    pdfShtypEmail
convocati-marzo-bis-640x420Tranjeri i kombetares italiane Giampiero Ventura ka publikur sot paradite listen e perbere nga 25 futbollistet te cilet do te jene te disponueshem per ndeshjen Itali - Shqiperi qe do te luhet me...
Lexo ma...
 
Kombetarja me uniforma te reja
nga Administrator    E mërkurë, 22 Shkurt 2017 14:26    pdfShtypEmail
fshf-bluzat-2018Ne zyrat e Federates Shqiptare te Futbollit jane prezantuar uniformat e reja te kombetares Shqiptare. Uniformat e reja jane te prodhuar nga firma Macron, te cilat kane prodhuar edhe uniformat qe...
Lexo ma...
 
De Biasi publikon listen e lojtareve, mungon Gashi
nga Administrator    E shtunë, 01 Tetor 2016 12:14    pdfShtypEmail
de-biasi-konferenceTranjeri i kombetares shqiptare Gianni de Biasi ka dale ne nje konference per shtyp ku ka shpallur listen e lojtareve per 2 ndeshjet e ardhshme kunder Lihtenshteinit si edhe kunder Spanjes. Ne kete...
Lexo ma...
 
Shqiperia ben te pamunduren, fiton ne 15 minuta
nga Administrator    E martë, 06 Shtator 2016 13:31    pdfShtypEmail
shqiperi-maqedoni-lojtaretShqiperia ka arritur te pamunduren, ne 15 minuta loje ka arritur qe te marre 3 pike me shume vlera kunder Maqedonise. 
Loja e cila u nderpre mbreme per shkak te kushteve te keqija atmosferike...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL