HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team Info - Partizani
Partizani
Club Name:FK Partizani
Team Name:Partizani
Short Name:PAR

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2020-21 Kategoria Superiore 1 0 0 0/0/0 0:0 6
2019-20 Kupa e Shqiperise 21 4 0 2/0/2 5:6 25
2019-20 Kategoria Superiore 6 36 53 15/8/13 50:40 28
2018-19 Kupa e Shqiperise 4 4 0 4/0/0 12:2 25
2018-19 Kategoria Superiore 3 5 10 3/1/1 4:1 28
2017-18 Kupa e Shqiperise 3 4 0 4/0/0 17:2 25
2017-18 Kategoria Superiore 5 36 53 15/8/13 41:36 28
2016-17 Kupa e Shqiperise 5 4 0 2/1/1 10:3 25
2016-17 Kategoria Superiore 2 36 72 19/15/2 45:17 23
2015-16 Kupa e Shqiperise 5 6 0 4/0/2 12:5 25
2015-16 Kategoria Superiore 2 36 74 21/11/4 51:21 29
2014-15 Kupa e Shqiperise 5 2 0 1/0/1 2:3 19
2014-15 Kategoria Superiore 3 36 73 22/7/7 43:25 25
2013-14 Kategoria Superiore 5 33 53 15/8/10 33:26 34
2012-13 Kategoria 1 2 30 56 16/8/6 39:33 16
2011-12 Kupa e Shqiperise 32 1 0 0/0/1 0:3 0
2010-11 Kupa e Shqiperise 31 2 1 0/1/1 0:1 0
2010-11 Kategoria 1 16 27 17 4/5/18 15:36 0
2009-10 Kategoria 1 5 30 57 17/6/7 49:35 42
1993 Superkupa e Shqiperise 1 0 0 0/0/0 0:0 0
1991 Superkupa e Shqiperise 1 0 0 0/0/0 0:0 0