HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hPartizani - Bilisht Sport1-0ALLA, Laverthumbs_up.png
202.09.200905:30 hBylis - Partizani1-0MASHA, Migenthumbs_down.png
312.09.200905:30 hPartizani - Sopoti3-1DERVISHI, Melisthumbs_up.png
419.09.200905:00 hAda - Partizani5-0ZIRI, Blerimthumbs_down.png
526.09.200905:00 hPartizani - Beselidhja2-0CJAPI, Kreshnikthumbs_up.png
603.10.200904:30 hLuftetari - Partizani3-0SADIKU, Remzithumbs_down.png
717.10.200903:30 hPartizani - Kamza2-1JORGJI, Eneathumbs_up.png
826.10.200903:30 hPogradeci - Partizani1-1HOXHA, Edvindraw.png
931.10.200903:00 hPartizani - Turbina0-0PEZA, Elvisdraw.png
1007.11.200903:00 hElbasani - Partizani3-2JEMINI, Lorencthumbs_down.png
1121.11.200903:00 hPartizani - Lushnja0-2-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hMemaliaj - Partizani1-1-draw.png
1305.12.200902:30 hPartizani - Gramshi2-1-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hBurreli - Partizani1-1-draw.png
1519.12.200902:30 hSkrapari - Partizani1-4-thumbs_up.png
1625.03.201003:00 hBilisht Sport - Partizani0-3-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hPartizani - Bylis1-1-draw.png
1813.02.201003:00 hSopoti - Partizani0-2-thumbs_up.png
1920.02.201003:00 hPartizani - Ada2-0-thumbs_up.png
2027.02.201003:00 hBeselidhja - Partizani0-2-thumbs_up.png
2108.03.201003:00 hPartizani - Luftetari2-0JORGJI, Eneathumbs_up.png
2220.03.201003:00 hKamza - Partizani1-1PEZA, Elvisdraw.png
2330.03.201003:00 hPartizani - Pogradeci4-2-thumbs_up.png
2403.04.201004:00 hTurbina - Partizani1-2-thumbs_up.png
2513.04.201004:00 hPartizani - Elbasani1-0-thumbs_up.png
2618.04.201004:00 hLushnja - Partizani4-0-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hPartizani - Memaliaj2-0-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hGramshi - Partizani2-3-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hPartizani - Burreli4-1CJAPI, Kreshnikthumbs_up.png
3015.05.201005:30 hPartizani - Skrapari1-2-thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit