HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for GramshiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hGramshi - Skrapari1-1ZIRI, Blerimdraw.png
202.09.200905:30 hBilisht Sport - Gramshi1-0JORGJI, Eneathumbs_down.png
312.09.200905:30 hGramshi - Beselidhja1-1ALLA, Laverdraw.png
419.09.200905:00 hBylis - Gramshi3-0BATALLI, Besnikthumbs_down.png
526.09.200905:00 hGramshi - Ada1-0KELLO, Ervisthumbs_up.png
605.10.200904:30 hPogradeci - Gramshi2-0BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
717.10.200903:30 hGramshi - Turbina4-0BOGDANI, Servetthumbs_up.png
824.10.200903:30 hKamza - Gramshi0-0CJAPI, Kreshnikdraw.png
931.10.200903:00 hGramshi - Elbasani0-0CEKAJ, Sokoldraw.png
1007.11.200903:00 hLushnja - Gramshi3-0TAULLAI, Artanthumbs_down.png
1121.11.200903:00 hGramshi - Memaliaj1-0-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hBurreli - Gramshi2-0-thumbs_down.png
1305.12.200902:30 hPartizani - Gramshi2-1-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hGramshi - Sopoti3-0-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hLuftetari - Gramshi1-0-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hSkrapari - Gramshi0-0-draw.png
1706.02.201003:00 hGramshi - Bilisht Sport2-0-thumbs_up.png
1813.02.201003:00 hBeselidhja - Gramshi1-1RAMA, Ardiandraw.png
1920.02.201003:00 hGramshi - Bylis0-1-thumbs_down.png
2027.02.201003:00 hAda - Gramshi1-0-thumbs_down.png
2106.03.201003:00 hGramshi - Pogradeci1-0MASHA, Migenthumbs_up.png
2220.03.201003:00 hTurbina - Gramshi5-0ZIRI, Blerimthumbs_down.png
2327.03.201004:00 hGramshi - Kamza0-1SINO, Emirjonthumbs_down.png
2403.04.201004:00 hElbasani - Gramshi3-0-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hGramshi - Lushnja0-0BEQIRI, Adriandraw.png
2617.04.201004:00 hMemaliaj - Gramshi3-0-thumbs_down.png
2724.04.201003:00 hGramshi - Burreli0-0-draw.png
2801.05.201003:00 hGramshi - Partizani2-3-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hSopoti - Gramshi0-3MASHA, Migenthumbs_up.png
3015.05.201005:30 hGramshi - Luftetari2-0-thumbs_up.png