HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 16 (28.01.2010)

E shtunë, 30.01.2010 - 16. Java
 Show Events of Match 03:00 hAdaKamza2 - 0  -
 Show Events of Match 03:00 hTurbinaPogradeci1 - 2   FSC
 Show Events of Match 03:00 hLuftetariLushnja1 - 0   LUFT
 Show Events of Match 03:00 hBeselidhjaElbasani3 - 2   SB
 Show Events of Match 03:00 hBylisMemaliaj3 - 1  -
 Show Events of Match 03:00 hSkrapariGramshi0 - 0   FSS
E mërkurë, 24.03.2010 - 16. Java
 Show Events of Match 03:00 hSopotiBurreli1 - 0  
E enjte, 25.03.2010 - 16. Java
 Show Events of Match 03:00 hBilisht SportPartizani0 - 3   FSB