HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Beselidhja [Bsl]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Besar BEGABesar BEGA  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Klaudio BORAKUKlaudio BORAKU  Republika e Shqiperise01. Prill 1989 (35)10991004
0Nevian CANINevian CANI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1986 (38)106510123
0Sadush DANISadush DANI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)1818--
0Paulin GJINIPaulin GJINI  Republika e Shqiperise- (-)----
0Oltion GJYZELIOltion GJYZELI  Republika e Shqiperise24. Prill 1990 (34)255204
0Anton GRISHIAnton GRISHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)3616205
0Mirsad GRUDAMirsad GRUDA  Republika e Shqiperise- (-)1616-2
0Edison HALILIEdison HALILI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)11--
0Leonid HAXHIALeonid HAXHIA  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)131111203
0Aldo KOLAAldo KOLA  Republika e Shqiperise- (-)11--
0Alket KRUJAAlket KRUJA  Republika e Shqiperise06. Qershor 1979 (45)9210824
0Jurgen KULLIJurgen KULLI  Republika e Shqiperise10. Qershor 1992 (32)16431612
0Sajmir LAMNICASajmir LAMNICA  Republika e Shqiperise- (-)5818405
0Romario LINIRomario LINI  Republika e Shqiperise09. Tetor 1989 (34)60-60-
0Oldi MAJTARAOldi MAJTARA  Republika e Shqiperise15. Nentor 1989 (34)1444140-
0Vladimir NIKOLLIVladimir NIKOLLI  Republika e Shqiperise22. Maj 1988 (36)3414205
0Armando NOKAArmando NOKA  Republika e Shqiperise02. Shtator 1987 (36)2121-1
0Klaudio PJETRUSHIKlaudio PJETRUSHI  Republika e Shqiperise- (-)80-80-
0Jasir Gëzim RRUSTJAJasir Gëzim RRUSTJA  Republika e Shqiperise25. Janar 1990 (34)161513
0Aldo SHYTIAldo SHYTI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1989 (35)688602
0Ralf SOKOLIRalf SOKOLI  Republika e Shqiperise09. Qershor 1989 (35)432412
0Sokol TOMASokol TOMA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1981 (43)3717202
0Kole TONIKole TONI  Republika e Shqiperise13. Dhjetor 1991 (32)20-20-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Elson DEMIElson DEMI  Republika e Shqiperise06. Maj 1990 (34)1515---1----
0Bledar DURABledar DURA  Republika e Shqiperise- (-)77----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -11---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ermal GEGAErmal GEGA  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -11-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arsen BEQIRIArsen BEQIRI  Republika e Shqiperise18. Mars 1984 (40)12936--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -13-----