HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Bledar DURA

Personal data

Picture of Bledar DURA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar DURA
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100--------
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100--------
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100--------
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100--1-----
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--------
Sunday March 28Bilisht SportvsBeselidhja100--------
Games total700--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Tomori22----------
Kategoria 1 2010-11Burreli------------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja44----1-----
Career Total66----1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriPortier
Kategoria 1 2010-112010-11BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPortier