HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Tomori [TOM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bledar DURA  Republika e Shqiperise- (-)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klement AGALLIU  Republika e Kosoves- (-)------------
 Gersi ARBRI  - (-)44----1-----
 Elton FANI  - (-)3-3---------
 Blerim HASALLA  Republika e Shqiperise13. Tetor 1976 (47)11----------
 Alban MUCA  Republika e Shqiperise18. Prill 1984 (40)44----------
 Ledian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (38)2-2---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian ARBRI  - (-)44-12-1-----
 Arber BISTRI  - (-)4311--------
 Dorian BUBEQI  Republika e Shqiperise- (-)1-1-1-------
 Redi HARKA  Republika e Shqiperise20. Qershor 1985 (39)1-1---------
 Fation KARAMANI  - (-)312---------
 Klevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (40)44-2--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervis CACI  - (-)1-1---------
 Albano CAUSHAJ  Republika e Shqiperise26. Mars 1990 (34)44-15-1-----
 Hekuran KORRESHI  Republika e Shqiperise30. Maj 1987 (37)44--2-2-----
 Klajdi KUKA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)1-1---------
 Devis MEMA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1985 (39)33-2--2-----
 Fation TOPI  - (-)44--1-1-----
 Elton VELESHNJA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1987 (37)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-9-----