HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Redi Jupi: Turneu Europian U-17 perseri ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 00:06    pdfShtypEmail
redi jupiRedi Jupi, drejtori i ekipeve kombetare ne FSHF ka qene i derguari ne shortin per skuadrat e moshave qe eshte hedhur ne Nion te Zvicres. Shqiperia do te kete serish rastin te organizoje...
Lexo ma...
 
Elite Raund/ Kombetarja U-17 meson kundershtaret
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 00:02    pdfShtypEmail
Kombetarja U17Ne Nyon te Zvicres është hedhur edhe shorti kualifikues për Europianin U-17 që do të zhvillohet në Maltë në vitin 2014. Shqipëria pasi u kualifikua per nete kete nivel elitar, synon te bej...
Lexo ma...
 
U19/ Bullgari – Shqiperi 1-1
nga AlbaniaSoccer    E diel, 17 Nentor 2013 20:33    pdfShtypEmail
kombetarja u 19Shqiperia U-19, eshte eliminuar ne turneun eliminator, faza e pare qe eshte zhvilluar ne Bullgari. Skuadra e drejtuar nga Foto Strakosha, ka humbur ndeshjen e pare 1-0 ndaj Greqise dhe me pas ka...
Lexo ma...
 
U19/ Sllovaki – Shqiperi 1-1
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 14 Nentor 2013 20:42    pdfShtypEmail
toli-i-kombetares-U-19Shqiperia U-19, ka shenuar nje gol ne minute e 91’ ne porten e Sllovakise duke mbajtur gjalle shpresat e saj per nje kualifikim te mundshem ne eliminatoret e kampionatit Europian, grupi i 6 qe po...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL