HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Shqiponjat marrin KRAHE nga Roshi dhe Uzuni
nga Gent Mebelli    E enjte, 01 Prill 2021 00:00    pdfShtypEmail
roshi uzuniPer here te pare ne histori Kombetarja KUQ e ZI zbret ne fushe ne një ndeshje zyrtare ndaj San Marinos.


San Marino, perfaqesuesja e vendit te fundit ne renditjen e FIFA-s nuk ka fituar...
Lexo ma...
 
Strakosha i shkel syrin Dortmundit
nga Gent Mebelli    E enjte, 11 Shkurt 2021 00:00    pdfShtypEmail
thomas strakosha01Strakosha i shkel syrin Dortmundit


As Roman Bürki as Marvin Hitz nuk shkelqejne keto jave ne porten e Borussia Dortmund.
Veshtrimi i drejtuesve te klubit shkon drejt veres me shpresen per nje...
Lexo ma...
 
Ramen Cepele stervitet me ekipin e pare
nga Gent Mebelli    E mërkurë, 10 Shkurt 2021 00:00    pdfShtypEmail
ramen-cepele-hannover-96-talents-calendar-1608560044-53483Ramen Cepele stervitet me ekipin e pare.

E merkure 10 shkurt 2021. Ramen Cepele i bashkohet ne stervitje ekipit profesionist te Hannover 96.

Kjo e sotmja eshte nje dite e vecante qe mbas...
Lexo ma...
 
Elvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e Rinit
nga Gent Mebelli    E shtunë, 06 Shkurt 2021 00:00    pdfShtypEmail
elvis rexhbecajElvis Rexhbecaj rock and roll ne derbin e Rinit


Rruga që familja Rexhbecaj bëri nga fshati i vogël malor Gjonaj për në Gjermani në vitin 1999 ishte e pazakontë, Elvisi së bashku

me...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL