HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team Info - Korabi
Korabi
Address:KS Korabi, Bulv. Elez Isufi pranë Bashkisë Peshkopi, ,  Peshkopi, Republika e Shqiperise 
Telephone:+355 218 21 66
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:KS Korabi
Team Name:Korabi
Short Name:KSK

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 13 2 0 1/0/1 2:2 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 20 2 0 0/1/1 1:2 0
2018-19 Kategoria 1 10 18 27 8/3/7 18:19 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 19 2 0 0/1/1 3:4 0
2016-17 Kategoria 1 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 22 2 0 0/1/1 1:3 0
2016-17 Kategoria Superiore 10 36 13 2/7/27 11:67 32
2015-16 Kupa e Shqiperise 21 2 0 1/0/1 2:5 0
2015-16 Kategoria 1 3 27 62 20/2/5 43:16 0