HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team Info - Kukësi
Kukësi
Club Name:KS Kukësi
Team Name:Kukësi
Short Name:KUK

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2020-21 Kategoria Superiore 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2019-20 Kategoria Superiore 2 36 66 19/9/8 59:31 20
2019-20 Kupa e Shqiperise 2 8 0 6/1/1 19:5 31
2018-19 Kupa e Shqiperise 7 4 0 3/0/1 9:4 31
2018-19 Kategoria Superiore 2 5 10 3/1/1 6:3 20
2017-18 Kupa e Shqiperise 5 4 0 3/0/1 13:3 31
2017-18 Kategoria Superiore 2 36 63 18/9/9 61:41 21
2016-17 Kupa e Shqiperise 7 6 0 3/2/1 7:2 34
2016-17 Kategoria Superiore 1 36 75 20/15/1 51:18 27
2015-16 Kategoria Superiore 3 36 63 18/9/9 41:25 34
2015-16 Kupa e Shqiperise 1 9 0 7/0/2 25:10 34
2014-15 Kupa e Shqiperise 2 5 0 2/2/1 5:3 23
2014-15 Kategoria Superiore 2 36 75 23/6/7 59:27 29
2013-14 Kupa e Shqiperise 2 5 0 4/0/1 8:5 17
2013-14 Kategoria Superiore 2 33 60 16/9/8 46:34 29
2012-13 Kategoria Superiore 2 26 52 15/7/4 49:25 19
2011-12 Kupa e Shqiperise 26 2 1 0/1/1 2:4 0
2011-12 Kategoria 1 2 30 67 21/4/5 63:24 30