HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
228.09.201618:00 hTomori - Kukësi0-3thumbs_up.png
305.10.201616:00 hKukësi - Tomori1-0thumbs_up.png
426.10.201616:00 hDinamo - Kukësi0-2thumbs_up.png
516.11.201615:30 hKukësi - Dinamo0-0draw.png
601.02.201719:00 hTirana - Kukësi2-1thumbs_down.png
715.02.201715:30 hKukësi - Tirana0-0draw.png