HOT NEWS
E mërkurë, 17 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Kukesi fiton Kupen e Shqiperise
nga Administrator    E hënë, 23 Maj 2016 06:45    pdfShtypEmail
kukesi-kupa2016Kukësi ka mundur Laçin në finalen e Kupës së Shqipërisë në një ndeshje emocionuese, ku fituesi u vendos pas gjuajtje penalltive. Koha e rregullt përfundoi me rezultatin e barabartë...
Lexo ma...
 
Kukesi dhe Laçi serish ne finale te Kupes
nga Administrator    E premte, 22 Prill 2016 08:37    pdfShtypEmail
Kupa-e-Shqiperise-dhe-medaljet-653x420Ekipi i Kukesit dhe i Laçit do te jene serish perballe njera-tjetres per fitimin e trofeut te Kupes te Shqiperise. Kukesi ka arritur te kualifikohet per ne finale perball Flamurtarit te cilin e ka...
Lexo ma...
 
Hidhet shorti i Kupes te Shqiperise
nga Administrator    E mërkurë, 23 Mars 2016 16:06    pdfShtypEmail
shulku shortiLaci-Skënderbeu dhe Flamurtari-Kukësi, është verdikti i përcaktuar nga shorti i Kupës së Shqipërisë. I hedhur sot në orën 11.00 në një atmosferë interesante ne sallën e konferencave...
Lexo ma...
 
Ademir dhe Marku perfundojne ne spital
nga Albaniassocer    E diel, 24 Janar 2016 14:49    pdfShtypEmail
demtimNe fushen Reshit Rusi ne Shkoder po luhet ndeshja e pare qerek finale e Kupes se Shqiperise midis Vllaznise dhe Skederbeut.Rreth minutes se 35-te pati nje perplasje koke me koke midis Ademir dhe...
Lexo ma...
 
Skandali/ Nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:44    pdfShtypEmail
kastrioti bylis -Nje tjeter ndeshje tetrale ne Kruje. Pas takimeve te akuzuara si te fiksuara, nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit. Takimi i luajtur per Kupen e Shqiperise perfundoi me rezultatin...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit