HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Kupa e Shqiperise/ Fitojne te medhate, Tirana bie ne Patos
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 23 Tetor 2013 16:04    pdfShtypEmail
kupa e shqiperiseJane luajtur ndeshjet e para per turin e dyte te Kupes se Shqiperise. Skuadrat e medha te Superiores kane fituar lehtesisht nderkohe qe ka spikatur humbja e Tiranes ndaj Albetrolit, humbja e...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Nis te merkuren rruga e te medhave
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 21 Tetor 2013 22:50    pdfShtypEmail
top-kembeKupa e Shqiperise do te nise rrugen e saj te gjate te merkuren. Ne mesjave skuadrat e medha do te zbresin ne fushe per te luajtur perballe inferioreve. Kete vit, ndryshe nga dy vitet e fundit, Kupa...
Lexo ma...
 
Miqesore/ Skenderbeu – Insbruck 1-1
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 29 Qershor 2013 21:31    pdfShtypEmail
skenderbe newSkenderbeu me ne fund ka marre nje rezultat pozitiv ne miqesoret e zhvilluara ne Austri. Kampionet e Shqiperise kane barazuar me skuadren austriake fale nje goli te shenuar nga kapiteni Bledi...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Laci – Bylis 1-0
nga AlbaniaSoccer    E premte, 17 Maj 2013 23:12    pdfShtypEmail
kupa_shqipriseeeNuk ka mjaftuar koha e rregullt per te vendosur fituesin e Kupes se 61-te te Shqiperise. Dukej se as shtesa nuk do te bente pune por pak para fundit, Laci ka shenuar golin qe do te fiksohet ne...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Tifozet e Lushnjes, ne , perkrahim Bylisin
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 16 Maj 2013 22:18    pdfShtypEmail
lushnja_tifozTifozet e Lushnjes jane shprehur se jane te gatshem te perkrahin skuadren e Bylisit ne finale kunder Lacit. Kane vendosur te vijne ne Tirane te premten te organizuar per te perkrahur ballshiotet. Ky...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL