HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Skënderbeu/ Ulen çmimet e biletave për të mërkurën
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 01 Prill 2013 20:25    pdfShtypEmail
skenderbeu_kampionDrejtuesit e Skënderbeut duke llogaritur rëndësinë e veçantë që ka ndeshja e parë gjysëmfinale me Bylisin kanë vendosur të ulin çmimet e biletave. Ndryshe nga ndeshjet e kampionatit...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqipërisë/ Të mërkurën luhen gjysëmfinalet
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 01 Prill 2013 20:17    pdfShtypEmail
kupa_shqiperiseDo të luhen ditën e mërkurë ndeshjet e para gjysëmfinale për Kupën e Shqipërisë. Dy takimet e para do të zhvillohen respektivisht në Korçë dhe Kukës aty ku Skënderbeu do të presë...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Percaktohen 1/2 finalet!
nga AlbaniaSoccer    E premte, 15 Mars 2013 18:52    pdfShtypEmail
kupa_shqiperiseKupa e Shqiperise/ Përcaktohen gjysëmfinalet, ja ciftetËshtë zhvilluar të premten në orën 11:00 shorti per te zgjedhur ciftet per gjysemfinalet e Kupes se Shqipërisë. Katër ekipe, me...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqipërisë/ Përcaktohen të premten gjysëmfinalet!
nga AlbaniaSoccer    E premte, 15 Mars 2013 00:34    pdfShtypEmail
kupa_shqiperisDo të hidhet të premten në orën 11:00 shorti për gjysëmfinalet e Kupës së Shqipërisë. Katër skuadrat e kualifikuara presin të mësojnë emrat e kundërshtarëve të tyre. Në ambientet...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Laçi ka fituar 1-0 në shtëpi ndaj Flamurtarit
nga AlbaniaSoccer    E martë, 05 Shkurt 2013 17:57    pdfShtypEmail
laci_golLaçi ka fituar 1-0 në shtëpi ndaj Flamurtarit në ndeshjen e Kupës së Shqipërisë. Suksesi i kurbinasve u arrit falë një goli të shënuar nga kroati Buljan në pjesën e dytë, ndërsa të...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL