HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Pogradeci-Besa do të luhet në Pojan
nga Klevis Bejkolli    E martë, 20 Tetor 2009 19:37    pdfShtypEmail
besa_logoSkuadra e Besës ka zhvilluar pasdite stërvitje në fshatin Qerret. Pas përfundimit të seancës stëvitore ato kanë udhëtuar drejt Korcës ku dhe ishin lajmëruar që...
Lexo ma...
 
Roland Luci vlerësim maksimal Kupës
nga Klevis Bejkolli    E martë, 20 Tetor 2009 17:38    pdfShtypEmail
prezantohet_roland_luci_vllazniaSkuadra e Vllaznis gjatë pasdites ka udhëtuar drejt qytetit të Durrësit ku dhe do kalojë natën e sotme. Për ndeshjen e nesërme me Tomorrin e Beratit të vlefshme për...
Lexo ma...
 
Luan Prekazi : Në Vlorë do të kënaqim publikun
nga AlbaniaSoccer    E premte, 09 Tetor 2009 17:10    pdfShtypEmail
luan_prekaziTrajneri i Hysit, Luan Prekazi është shprehur se të përzgjedhurit e tij do të mundohen që në ndeshjen e parë të superkupës mbarëkombëtare të shfaqin lojë...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise / Perparimi nuk paraqitet
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 24 Shtator 2009 02:04    pdfShtypEmail
kupa_shqiperiseJane zhvilluar takimet e Turit te Pare paraeliminator te Kupes se Shqiperise. Ne grupin e Veriut, spikasin ftorete jashte fushe te udhetueseve, Clirimi mundi skuadren e forte te Naftetarit...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise - Turi Dyte
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 23 Shtator 2009 11:29    pdfShtypEmail
kupa_shqiperiseSot do te luhen ndeshjet e Turit te Dyte te Kupes se Shqiperise

GRUPI I VERIUT

Nr  / Ndeshjet  / Data  / Ora  / Vendi / Arbitri

1. Naftatari-Clirimi    /  ...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL