HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Pogradeci-Besa do të luhet në Pojan
nga Klevis Bejkolli   E martë, 20 Tetor 2009 19:37   pdfShtypEmail

besa_logoSkuadra e Besës ka zhvilluar pasdite stërvitje në fshatin Qerret. Pas përfundimit të seancës stëvitore ato kanë udhëtuar drejt Korcës ku dhe ishin lajmëruar që do të luanin ndeshjen me Pogradecin ditën e nesërme. Në orën 19:00 skuadra ka mbërritur dhe është akomoduar në qëndër të Korcës në hotel “Grand Hotel”. Rreth orës 20:00 ata janë lajmëruar që ndeshja që ishte programuar që të luhej në stadiumin e Korcës është trasferuar për tu luajtur në fushën sportive të Pojanit.


busy
komente