HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Roland Luci vlerësim maksimal Kupës
nga Klevis Bejkolli   E martë, 20 Tetor 2009 17:38   pdfShtypEmail
prezantohet_roland_luci_vllazniaSkuadra e Vllaznis gjatë pasdites ka udhëtuar drejt qytetit të Durrësit ku dhe do kalojë natën e sotme. Për ndeshjen e nesërme me Tomorrin e Beratit të vlefshme për Kupën e Republikës trajneri Roland Ruci nuk ka lënë asnjë lojtar pushimë duke grumbulluar të gjithë titullarët për këtë përballje. Për trajnerin shkodran të gjitha ndeshjet kanë rëndësinë e tyre, pavarësishtë kundërshtarit që kanë përball. Në këtë mënyrë ai i ka bërë një vlerësim maksimal ndeshjes së nesërme ku dhe dëshiron që ti mbyllë që në ndeshjen e parë llogaritë e kualifikimit për në turin tjetër

busy
komente