HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqipërisë/ Përcaktohen të premten gjysëmfinalet!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Mars 2013 00:34   pdfShtypEmail
kupa_shqiperisDo të hidhet të premten në orën 11:00 shorti për gjysëmfinalet e Kupës së Shqipërisë. Katër skuadrat e kualifikuara presin të mësojnë emrat e kundërshtarëve të tyre. Në ambientet e FSHF-së do të hidhen goglat dhe pjesëmarrës në këtë ceremoni që do të zgjasë pak pritet të jenë përfaqësues të Skënderbeut, Kukësit, Bylis dhe Laçit, katër ekipet gjysëmfinaliste për Kupën e Shqipërisë. Ndeshjet gjysëmfinale do të luhen në datën 3 dhe 17 prill. Finalja nuk është përcaktuar ende se kur do të luhet por e sigurtë është se do të zhvillohet në kryeqytet pasi asnjë skuadër nuk I përket Tiranës.

Enea Shtrepi

busy
komente