HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Bylis/ Nje mije ballshiot marrin rrugen per Tirane
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 16 Maj 2013 22:15    pdfShtypEmail
bylis_Edhe per ta eshte historike pjesemarrja ne finalen e Kupes se Shqiperise. Presidenti Kapllanaj ka menduar me detaje transportin dhe organizimin e tifozeve. Nje mije bileta falas, shume autobuze falas...
Lexo ma...
 
Laci/ Gati transporti masiv i tifozeve dhe festa
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 16 Maj 2013 22:12    pdfShtypEmail
LACi-tifozShume autobuze, makina dhe gjashte motorre qe do te prijne karvanin e gjate te tifozeve kurbinas qe do te lene Lacin per te pushtuar kryeqytetin. Per here te pare ne historine e tyre do te luajne ne...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Te premten ne oren 20.00 luhet finalja
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 15 Maj 2013 22:22    pdfShtypEmail
kupa_shqiperisKupa e Shqiperise do te luhet te premten ne mbremje. Laci dhe Bylisi jane dy skuadrat qe pergatiten per te zhvilluar ndeshjen me te rendesishme jo vetem te sezonit por te gjithe historise se tyre...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Te premten ne oren 20.00 luhet finalja
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 15 Maj 2013 22:22    pdfShtypEmail
kupa_shqiperisKupa e Shqiperise do te luhet te premten ne mbremje. Laci dhe Bylisi jane dy skuadrat qe pergatiten per te zhvilluar ndeshjen me te rendesishme jo vetem te sezonit por te gjithe historise se tyre...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Finalja luhet ne 17 Maj
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 20 Prill 2013 21:23    pdfShtypEmail
kupa_shqiperisePak ditë më parë mësuam emrat e dy skuadrave finaliste për Kupën e Shqipërisë dhe të premten është përcaktuar zyrtarisht orari dhe vendi ku do të luhet kjo ndeshje. Komiteti Ekzekutiv...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL