HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Kupa e Shqiperise/ Percaktohen kater cerekfinalet
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:35    pdfShtypEmail
top-kembeJane percaktuar ne menyre automatike cerekfinalet e Kupes se Shqiperise. Tete skuadrat e kualifikuara kane mesuar emrat e kundershtareve me te cilet do te luajne ne fazen e 1/4. Keshtu, ne raundin...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Eleminohen Tirana dhe Partizani
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:32    pdfShtypEmail
kupa e shqiperisePartizani eshte eleminuar ne shtese nga Vllaznia po ashtu edhe Tirana ne shtese nga Lushnja. Te dyja skuadrat e kryeqytetit kane mbyllur llogarite me Kupen e Shqiperise dhe tani i mbetet te...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise: Ja rezultatet e fazes se 1/8
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 04 Dhjetor 2013 15:43    pdfShtypEmail
kupa e shqiperiseJane luajtur tete ndeshjet e para per fazen e 1/8 ne Kupen e Shqiperise. Skenderbeu ka fituar lehtesisht ne Mamurras, Teuta ka barazuar me Shkumbinin, Kukesi eshte mundur nga Apolonia, ndersa Laci...
Lexo ma...
 
Gugash Magani: Mbijetesen dhe Kupen e Shqiperise
nga AlbaniaSoccer    E martë, 03 Dhjetor 2013 22:52    pdfShtypEmail
gugash magani-i-menduar-Trajneri i ri i Tiranes Gugash Magani pa frike ka deklaruar se skuadra e tij ka mundesi te mbijetoje dhe te fitoje gjithashtu Kupen e Shqiperise. "Duke pare renditjen, per ne primar do te jete...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Luhen te merkuren ndeshjet e 1/8
nga AlbaniaSoccer    E martë, 03 Dhjetor 2013 22:45    pdfShtypEmail
kupa e shqiperiseKupa e Shqiperise rikthehet te merkuren me 8 ndeshje. 16 skuadra do provojne te kualifikohen per ne raundin e rradhes. Spikasin perballjet Partizani-Vllaznia dhe Lushnja-Tirana. Ciftet e tjera jane...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL