HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Luhen te merkuren ndeshjet e 1/8
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 22:45   pdfShtypEmail

kupa e shqiperiseKupa e Shqiperise rikthehet te merkuren me 8 ndeshje. 16 skuadra do provojne te kualifikohen per ne raundin e rradhes. Spikasin perballjet Partizani-Vllaznia dhe Lushnja-Tirana. Ciftet e tjera jane me te thjeshta por edhe tek to nuk perjashtohen surprizat. Te gjitha ndeshjet e Kupes se Shqiperise do te luhen te merkuren ne oren 13:30.

Kupa Grupi A

Shkumbini-Teuta

Besa- Laçi

Adriatiku Mamurras- Skënderbeu

Lushnja- Tirana

Kupa Grupi B

Tomori-Flamurtari

Bylis - Kastrioti

Apolonia- Kukësi

Partizani- Vllaznia


busy
komente