HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Percaktohen ciftet per 1/16
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Nentor 2013 16:35   pdfShtypEmail

top-kembePasi jane luajtur ndeshjet e raundit te dyte jane percaktuar ne menyre automatike ciftet e skuadrave qe do te luajne ne turin e rradhes. Kupa e Shqiperise do te sjelle duele mjaft interesante ku spikat ajo mes Partizanit dhe Vllaznise.

Ja ciftet per 1/16

Kupa / Grupi A

Mamurrasi - Skenderbeu

Shkumbini - Teuta

Lushnja - Tirana

Besa - Laci

Kupa / Grupi B

Apolonia - Kukesi

Tomori - Flamurtari

Partizani - Vllaznia

Bylis – Kastrioti


busy
komente