HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ademir dhe Marku perfundojne ne spital
nga Albaniassocer   E diel, 24 Janar 2016 14:49   pdfShtypEmail

demtimNe fushen Reshit Rusi ne Shkoder po luhet ndeshja e pare qerek finale e Kupes se Shqiperise midis Vllaznise dhe Skederbeut.Rreth minutes se 35-te pati nje perplasje koke me koke midis Ademir dhe Markut.Braziljani i Skenderbeut u duk ai qe kite gjendje me te rende edhe pse flitet thjeshte per çarje.Megjithate qe te dy lojtaret u derguan ne spital per kura me specifike.Pjesa e pare e ndeshjes u mbyll ne barazim pa gola.Gjithashtu pati edhe nje perpljasje te policise e nje tifoz hkodran ne tribuna.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit